Wellness pre páry

Wellness pre páry

Wellnes pobyty boli v nedávnej dobe pre nás cudzím pojmom teraz, ho však pozná každý z nás. Každý pobyt je originálny pretože poskytuje svojím zákazníkom niečo nové. Jednou z obľúbených kategórii, ktoré nájdete i vy sú pobyty pre dvoch.

...

Wellnes je cenovo dostupný darček

Tieto pobyty sú vhodným narodeninovým, ale i novomanželským darčekom. Pobyty sú rôznorodé a cenovo sú tiež rozmanité. Wellnes pobyt nájdete už aj od 99 eur, čo je skutočne prijateľná cena. Tento pobyt môže využiť pár a objednať si romantický pobyt, pri ktorom môžu získať množstvo výhod.

V cene je zahrnuté hlavne ubytovanie, wellness služby medzi ktorými patria napríklad masáže, masáž šije pliec alebo celého tela. Spoločne s pobytom je poskytnutý aj volný vstup napríklad do bazénu a sauny. Okrem pobytov pre páry je tu niečo aj pre dámy a pánov. Páni určite ocenia lyžiarske alebo golfové pobyty, pri ktorých sa dá výborne odreagovať na ihrisku. Pre dámy je tu skrášľovací víkend, kde si nie len oddýchnu, ale získajú i na kráse.

Počas tohto pobytu majú zákazníci výborný komfort a navyše polpenziu, ktorá je riešená zvyčajne formou bufetových stolov. Využite i vy tieto zľavnené pobyty, ktoré si môžete rezervovať cez telefón alebo cez internet. Želáme vám príjemnú dovolenku a zároveň relaxáciu vašim blízkym.

...