Víkendový pobyt v Tatrách

Víkendový pobyt v Tatrách

Vysoké, ale i nízke Tatry sú každým rokom navštevované mnohými turistami. Nezáleží na tom, či je leto alebo zima. V lete je obľúbená turistika a v zime lyžovanie a snowboardovanie. Lyžiarske centrá sú tu skutočne rozvinuté a každým rokom dokážu prekvapiť. Okrem toho sa môžete zúčastniť rôznych zájazdov, ktoré sa tu organizujú.

...

Pobyt v Tatrách predstavuje určite pre mnohých romantiku, preto je vhodný pre pár, ale i dámy či pánov. Pobytov sa každým rokom zúčastňuje aj mnoho rodín. Preto si môžete vybrať i z rôznych druhov pobytu, ktoré vám budú prispôsobené. Mnohé hotely Tatrách vám ponúkajú romantické pobyty, golfové pobyty, antistresový pobyt, víkendový pobyt alebo pre dámy skrášľovací víkendový pobyt.

Skrášľovací pobyt v Tatrách

Veľmi zaujímavý a netradičný pobyt je skrášľovací, čo môžete od neho čakať? Pobyt je určený hlavne ženám. Pobyt ponúka skrášľovacie procedúry, ale i kvalitné ubytovanie, regeneráciu celého tela. Klientky majú k dispozícií tzv. beauty programy, wellness služby alebo vybrané liečebné procedúry ako je napríklad teploliečba, vodoliečba či masáž.

Hľadajte akciové pobyty v Tatrách

S rozličnými pobytmi je zvyčajne ponúknutá i polpenzia.  Raňajky a večere, ktoré sú zvyčajne ponúkané formou bufetových stolov.   Pobyt by vám mal zabezpečiť napríklad vstup do bazénu, do fitness zariadenia, do sauny či do vírivého bazénu. Pobyt v Tatrách sa skutočne oplatí, cena pobytu je rozličná, ušetríte, ak si svoj pobyt rezervujete cez internet.

...