Dokonalý relax v Piešťanoch

Dokonalý relax v Piešťanoch

Wellness pobyt vám určite nemusíme predstavovať. Ponúka široký výber procedúr a voľné vstupy na jednotlivé miesta v areály hotela. Mesto Piešťany je známe hlavne tým, že sa tu nachádza liečivá termálna voda a bahno, ktoré dopomáhajú telo rýchlejšie zregenerovať, pomôžu uľaviť od bolesti a čiastočne liečiť.

...

Wellnes pobyt v Piešťanoch

Pobyt môže byť skutočne podľa vášho želania vybrať si môžete z rôznych ponúk a hotelov. Najzaujímavejšie pobyty sú určite romantické, ktoré sú určené pre pár, je tu i relaxačný pobyt, či pobyt výhradne venovaný naším polovičkám a to skrášľovací pobyt.  Veľmi zaujímavý pobyt, ktorý by sa páčil každému druhému je wellness pobyt na bolestivý chrbát.

Ak pociťujete neustálu bolesť na ramenách, či v dolnej časti chrbta bolesti, tento pobyt je vhodný priamo pre vás. Počas tohto pobytu by ste mali získať minimálne 12 liečebno – relaxačných procedúr. Určite by ste mali prejsť aj lekárskou konzultáciou, kde sa dozviete viac o správnom držaní tela.

Na tejto procedúre si prejdete rôznymi masážami, medzi ktoré patria napríklad Breussovova masáž, ktorá je zameraná hlavne na spodnú časť chrbta. Ďalšími zaujímavými masážami je podvodná, relaxačná, ktorá je zameraná na šiju a plecia.

Počas tohto pobytu by ste mali využiť aj rozličné zábaly, ktoré napomáhajú nie len ku kráse, ale i zdraviu.

...