Obajvte wellness v Budapešti

Obajvte wellness v Budapešti

Budapešť je hlavným mestom Maďarska, ktoré sa rozprestiera na oboch brehoch rieky Dunaja.  Momentálne má viac ako 1, 733 obyvateľov.  Toto mesto vzniklo už v roku 1873 zlúčením troch samostatných miest a to Budína, Starého Budína a Pešte.

...

Preto ho naši starí rodičia poznajú aj pod názvom Pešťbudín, od ktorého sa odvil názov Budapešť. Budapešť má veľmi bohatú kultúru, rozvinuté hospodárstvo a dopravné centrum. Každým rokom pociťuje Budapešť silný rast turizmus, ktorý podporujú cudzinci, medzi ktorých patríme i my. Prečo sem mnoho Slovákov jazdí? Nie je to len bohatá kultúra, ale výhodné wellness pobyty.

Mesto Budapešť ponúka svojim zákazníkom mnoho zaujímavých pobytov medzi ktoré patria určite pobyty pre dvoch, pobyty antistresové, detoxikačné, ale i pobyty pre rodiny s deťmi, relaxačný pobyt a mnoho ďalších. Dĺžka pobytu je individuálna, ale za to ju môžete prispôsobiť k svojej dovolenke. Vybaviť tento pobyt môžete cez telefón alebo cez internet.

Práve tu nájdete najviac ponúk, ktoré sa oplatí využiť aj na poslednú chvíľu. Vo wellness balíčku si nájdete množstvo bonusov, pri ktorých si oddýchnete, prejsť môžete rôznymi procedúrami, medzi ktorými je najobľúbenejšia masáž a voľný vstup do vírivého bazénu.  Okrem ubytovania nájdete v cene i polpenziu alebo len raňajky.

Vybaviť si môžete jednolôžkovú, dvojlôžkovú, ale i viac lôžkovú izbu aj s prístelkou. Želáme vám príjemný pobyt v zahraničí.

...