Relaxačný pobyt v Prahe

Relaxačný pobyt v Prahe

Praha patrí skutočne k najkrajším a k najväčším mestám, ktoré sa nachádzajú blízko nás. Do Prahy  je možné vycestovať celý rok. Krásna je nielen v lete, ale i v zime. Na prepravu do Prahy sa zvyčajne používa autobusová preprava, ktorá trvá približne 5 hodín. Cestu však môžete absolvovať aj autom, či lietadlom.

...

Praha ponúka veľa možností

Jeden z najobľúbenejších pobytov je určite antistresový. Pobyt je zameraný na odbúranie stresu, ale i na komplexnú fyzickú i psychickú regeneráciu. Súčasťou pobytu môže byť aj prehliadka u špecializovaného lekára. Strava je riešená zvyčajne polpenziou. Takže máte k dispozícií raňajky a večere, ktoré sú ponúkané formou bufetových stolov.  Počas tohto pobytu máte j voľne vstupy napríklad do bazénu, do sauny alebo do fitness zariadenia.

Nájdete tu moderné oblečenie, výborné reštaurácie a hlavne diskotéky pre mladých. Odporúčame navštíviť Karlovy lázne.

Počas pobytu si prejdete rôznymi procedúrami, ktoré si môžete nie len vybrať, ale i zvoliť v konkrétny deň.  Procedúry sú zvyčajne vykonávané formou kúpeľov, masáží, cvičení a ostatných procedúr. Okrem antistresového pobytu  sú vám ponúkané, i iné pobyty ako je napríklad letná dovolenka, pobyty pre rodiny s deťmi alebo kúpeľne minimum.  Pobyt je veľmi príjemný  nie len pre starých, ale i mladých ľudí.

Čo by ste určite mali navštíviť je napríklad Orloj, Karlov most, metro a staré mesto. Nájdete tam množstvo obchodov, ktoré sa u nás nenachádzajú. K dispozícií sú i netradičné obchody, ktoré vás zaujmú originalitou.

...