Wellness a skrášlovacie procedúry estetickej chirugie

Wellness a skrášlovacie procedúry estetickej chirugie

Kde sa zotaviť po plastickej operácii? Čo tak spojiť plastickú operáciu s wellness pobytom v krásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov v objatí prírody? 
Každý z nás sa chce páčiť svojmu okoliu, cítiť sa vo svojom vlastnom tele dobre a vyzerať zdravo. Rozhodnúť sa pre estetický, alebo plastický zákrok je citlivou a osobnou témou. No v mnohých prípadoch pomohla plastická chirurgia k zlepšeniu zdravotného stavu pacienta a jeho začlenenia do spoločnosti. Estetická medicína pomáha prinavrátiť stratené sebavedomie a vylepšiť rôznorodé chybičky krásy.

...

Ponuka zákrokov na Hebe Clinic

Žijeme v dobe plastických zákrokov, ktoré nie sú doménou už iba v Amerike, ale po celom svete. Ak si myslíte, že plastické operácie podstupujú iba slávne osobnosti, ste na veľkom omyle.

Rekonvalescencia po zákroku je najdôležitejším aspektom pre dokonalý výsledok…

Po absolvovaní estetického zákroku je potrebná rekonvalescencia, ktorá je najdôležitejšou časťou po estetickom zákroku. Zotavovanie a typ starostlivosti po plastickej operácií závisí od druhu a náročnosti zákroku, no je nutné vyhýbať sa náročným fyzickým aktivitam, napínaniu ošetrovanej oblasti, masážam a kozmetickým procedúram v oblasti tváre a pod. Doba rekonvalescencie trvá od niekoľkých dní, až po niekoľko mesiacov. Je nutné požadovať od lekára potrebné informácie, aby ste vedeli čo od zákroku očakávať a naplánovať si to.

Čo pomáha pri zotavovaní po plastickej operácií?

Po zákroku je nutné dôsledne dodržiavať pooperačnú starostlivosť, ktorú by ste mali obdržať od svojho plastického chirurga. Ak správne dodržiavate pooperačné inštrukcie má to veľký vplyv na zotavenie a celkový finálny výsledok zákroku. V zotavovaní môže pomôcť užívanie enzýmov, ktoré Vám pomôžu vrátiť sa do normálneho života oveľa skôr.

Pri rekonvalescencii je nápomocný pobyt v prírode, ktorý pozitívne pôsobí na naše fyzické a psychické zdravie. Pobyt v prírode, dýchanie čistejšieho vzduchu zmierňuje príznaky úzkosti a depresie, ktoré sú často vedľajším neželaným účinkom po absolvovaní estetického zákroku.

Spojenie wellness a plasticka chirurgia

Dýchanie kyslíka, ktorého je v lesoch vyšší obsah nám pozitívne ovplyvňuje našu náladu, zlepšuje imunitný systém, okysličovanie krvi a zlepšuje celkovú vitalitu človeka. Vedecká štúdia dokázala, že pacienti, ktorí mali výhľad na stromy sa po zákroku zotavili skôr, ako pacienti, ktorí výhľad nemali. Príroda naozaj dokáže zmierniť bolesť a pomôcť pri rýchlejšom zotavovani sa po zákrokoch. Ak ste absolvovali zákrok, po ktorom nemusíte ležať na lôžku, vyberte sa aspoň na malú prechádzku do prírody.

Čo pomáha na urýchlenie rekonvalescencie v 5 bodoch:

  • Užívajte enzýmy (napr. Wobenzym)
  • Vyhýbajte sa fajčeniu
  • Vynechajte cvičenie
  • Neužívajte lieky na riedenie krvi a aspirín
  • Absolvujte pravidelné prechádzky v prírode

Spojenie pobytu v kúpeľoch a plastická chirurgia

Bardejovské Kúpele disponujú všetkými potrebnými aspektami, ktoré sú potrebné pre celkové uzdravenie tela a duše. Pobyt v centre prírody a pitie minerálnych prameňov je ideálnou kombináciou po absolvovaní plastickej operácie.

Ubytovanie v krásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov je ideálnou voľbou, pre klientov, ktorí za estetickým zákrokom cestujú z rôznych kútov Slovenska. Klinika plastickej a estetickej chirurgie Hebe, má ako jedna z mála kliník je priamo v centre Bardejovských Kúpeľov.

Kombinácia estetického zákroku a pobytu v kúpeľoch je vhodnou alternatívou, pre klientov, ktorí odmietajú preplácať privysoké ceny kliník plastickej chirurgie na západnom Slovensku. V Bardejovských Kúpeľoch zaplatíte za plastickú operáciu spolu s pobytom menšiu sumu, ako za samotný zákrok na západe Slovenska.

Tak neváhajte a spojte estetický zákrok s liečbou v prírode….

Na klinike Hebe Vám ponúkame celkový servis pre klienta, od informácií o zákroku, bezplatnej konzultácii priamo s plastickým chirurgom, výkonu zákroku, až po rezerváciu ubytovania. Budeme Vám nápomocní v prípade akýchkoľvek komplikácií a požiadaviek. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Vaša klinika Hebe.

...