Wellness pobyty last minute 

Cena wellness pobytov je i v dnešnej dobe pre mnohých z nás finančne veľmi náročná. Niektoré pobyty sa môžu vyšplhať aj nad 500 eur pre jedného, čo je naozaj vysoká cena. Práve pre vás, ktorí chcú ušetriť, ale rovnako si užiť procedúry ako iný, si konečne môžu vybrať z wellness pobytov last minute.

...

Každému je pojem last minute známy, zvyčajne sa s ním stretávame v oblasti prímorských dovoleniek, kedy dokážeme ušetriť i 50%. Teraz môžete získať zľavu, aj na wellness pobyte. Výber je skutočne veľký, last minute nájdete na rôznych wellness pobytov, ktoré sú u nás i v zahraničí.

Kde sa dá zohnať tento welnness pobyt?

Najviac vyhľadávaný je zvyčajne na internete, kde sa zákazníci hľadajú na poslednú chvíľu. Preto je pobyt zľavnený. Wellnes pobyt môže mať rôzne zamerania, môže byť určený pre pár, pre rodinu, pre dámsku jazdu a v ponuke nájdete i ďalšie.

V ponuke wellness pobytu budete mať zahrnuté zvyčajne polpenziu. Raňajky a večere sú podávané zvyčajne formou bufetových stolov. Počas wellness pobytu budete mať zadarmo procedúry, ku ktorým patrí masáž celého tela alebo tváre. Vybrať si môžete i z rôznych typov masáží. Okrem toho získate voľný vstup do fitness centra, do bazéna a vírivky.

Každý wellness balíček obsahuje inú ponuku procedúr, preto si čítajte celú ponuku, aby ste sa nenechali okrádať.

...