Pobyty pre dvoch

Pobyty pre dvoch sú skutočne obľúbené medzi mladými, ale i starými. Tieto pobyty sú vhodné pre páry, pre kamarátky, ale i kamarátov. Pre páry je tu napríklad romantický víkend, ktorý je možné uskutočniť u nás napríklad v tatrách, či v hlavnom meste alebo dokonca aj zahraničí. Veľmi obľúbené miesta sú napríklad Paríž, Praha alebo Viedeň.

Počas tohto pobytu má pár možnosť využiť wellness procedúry a využiť romantické chvíle osamote.  Tento pobyt je relaxačný a oddýchne si tu skutočne každý z nich. Strava je zvyčajne riešená polpenziou. Raňajky a obedy sú riešené formou švédskych stolov. Počas tohto pobytu získa pár rozličné výhody. Jednou z nich je napríklad voľný vstup do bazénu, fitness zariadenia, do sauny alebo do vírivého bazénu. Počas pobytu dostane pár aj rôzne druhy procedúr. Medzi najčastejšie patria masáže a kúpele.

Pre milovníkov golfu je tu niečo zaujímavé. Už i vy sa môžete zúčastniť golfového pobytu, ktorý je určený hlavne pre mužov. Máte možnosť hrať celý deň golf a zregenerovať svoje sily.

Okrem toho môžete získať aj voľný vstup, ktorý vám zabezpečuje voľný vstup do bazénu, fitness zariadenia, do sauny a vírivého bazéna. Ďalším zaujímavým pobytom je skrášľovací, ktorý je určený hlavne pre naše dámy.

Počas pobytu dokážu zregenerovať svoje fyzické a psychické sily a navyše i opeknieť.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Pobyty pre páry a označený , , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.